Tel: +48 608 101 994InternetTVOchronaMiejsce parkingoweDostosowane dla osób niepełnosprawych

Apartamenty

Wszystkie apartamenty znajdują się w nowo wybudowanych apartamentowcach. Wszystkie prezentowane na naszej stronie apartamenty i studia to samodzielne mieszkania, w pełni wyposażone, z kuchnią lub aneksem kuchennym oraz łazienką. Wszystkie położone są w dogodnych lokalizacjach Warszawy. Do każdego lokalu przydzielone jest jedno miejsce parkingowe pod budynkiem. W każdym budynku jest całodobowa ochrona.

Pamiętaj!

Tanie noclegi w Warszawie są możliwe, dodatkowo dzięki nam możesz się poczuć jak we własnym domu. Zapewnimy coś, czego nie mają hotele – wygodne, w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkanie, a nie tylko zwykły pokój hotelowy. Pozwoli to poznać klimat stolicy, bo Warszawa to przecież nowoczesne, tętniące życiem miasto, pełne energii i niespotykanego klimatu.

Oferujemy Państwu nie tylko noclegi – pomożemy również zorganizować Ci cały pobyt. Dlatego nie szukaj dalej, bo w naszych apartamentach znajdziesz nie tylko najlepszy nocleg w Warszawie, lecz sposób na relaks i wyciszenie się w bezpiecznym, wygodnym mieszkaniu.